logo-mini

NÁŠ TÝM


Advance Studio
bylo založeno Zuzanou Böhmovou a Pavlem Kalinou v roce 2006. První salón byl otevřen v Říčanech a během několika měsíců si získal mnoho pravidelných a spokojených zákazníků.

 

24. srpna 2009 byla otevřena také nová pobočka v samotném centru Prahy, kterou najdete na Vinohradské 85. Zde jsme služby rozšířili také o kosmetiku a pedikúru.

Advance Studio má za cíl poskytovat jak ženám tak mužům profesionální péči o jejich zevnějšek. Naše motto zní „Užijte si svoji krásu“ a od toho se odvijí i náš přístup k zákazníkům.

Snažíme se, aby se u nás zákazníci vždy cítili skvěle a bylo o ně pečováno. A vzhledem k šíři poskytovaných služeb věříme, že tento pocit našim zákazníkům vydrží i po odchodu z našeho studia.

Náš tým je tvořen špičkou odborníků vyznamenaných mnoha oceněními a diplomy ze soutěží na mezinárodní úrovni a je pravidleně školen. Jsme prestižní, elegantní kadeřnické studio s komplexní nabídkou služeb, vč. relaxačních a sportovních masáží.

Díky našemu věrnosnímu zákaznickému programu nejsma zdaleka nejdražší studio v dané lokalitě. Jako první a jediní používáme při práci pro naše klienty specielně odchlorovanou vodu, která nedráždí, nevysušuje pokožku hlavy a nevyvolává nepříjemný pocit svědění!

TÝM ADVANCE STUDIA

Zuzana Böhmová

Zuzana Böhmová

Kadeřnice - spoluzakladatelka studia

Spoluzakladatelka společnosti ADVANCE studio s.r.o. Finalistka mezinárodní soutěže „Wella Trend Vision Awards 2006“. Certifikace EUGENE Perma Paris „Solaris“ 2015 – zesvětlovací techniky, EUGENE Perma Paris – pokročilé techniky barvení „Carmen Ultime“,  Wella Trend Collection 2013, střihy VIDAL SASSOON, společenské účesy, Systém Professional, SEBASTIAN a další. Spolupráce s TV Prima, TV Public, Metropol. Časopisy Joy, In Style, Katka.

Pavel Kalina

Pavel Kalina

Kadeřník - spoluzakladatel studia

Spoluzakladatel společnosti ADVANCE studio s.r.o. Držitel certifikátů, Kreativní barvení Wella COLOR.id 2013, Wella Expres střihy 2013, Wella Střihy v praxi 2014, certifikát EUGENE Perma – pokročilé zesvětlovací techniky 2015. Sportovní a rekondiční masáže. Absolvent akreditovaného vzdělávacího programu MŠMT ČR č. 176/2009.

Aneta Daňková

Aneta Daňková

Kadeřnice

Kadeřnice, finalistka soutěže Wella Junior Cup 2011, spoloupráce s česopisem Katka. Certifikace Wella Trend Collection 2013.

Momentálně na mateřské dovolené

Diana

Diana

Kadeřnice

Diana je vemi milá a přátelská a své zákazníky si v salonu hýčká. Mé dlouholeté zkušenosti ve špičkových salonech. Prošla mnoha kadeřnickými školeními a nyní své zkušenosti uplatňuje v našem studiu.

Bohunka

Bohunka

Kadeřnice

Bohunka je náš nejnovější člen týmu. Díky svým zkušenostem si dokáže poradit i s nejnáročnějšími kadeřnickými, střihacími i barvicími technikami. Miluje večerní účesy a prodlužuje vlasy! Bohunka je přátelská a v dokáže vždy skvěle poradit. 🙂

Míša

Míša

Kadeřnice

Míša je velmi empatický a přátelský člověk. Do salunu nám přináší vždy úsměv. V každém klientovi se snaží nají to nejhezčí a ke svým zákazníkům přistupuje velmi individuálně. Ve své práci je velmi pečlivá a precizní. Její doménou jsou zesvětlovací techniky, mikromelír a Balayage. Má za sebou mnoho školení nejen na zesvětlovací techniky, ale i na dámské či pánské střihy.

Hanka

Hanka

Kadeřnice

Externí spolupráce. Kadeřnice s dlouholetou praxí, zkušeností s tvorbou složitých společenských a svatebních účesů. Certifikace EUGENE Perma Paris – „Solaris“, techniky zesvětlování, Eugene Perma – pokročilé barvicí techniky a mnoho dalších.

Doménou Hanky je precizní práce a spokojený zákazník.

Iveta

Iveta

Kadeřnice

Externí spolupráce. Kadeřnice, specializace na dámské a pánské střihy, společenské i večerní účesy, narovnání vlasů brazilským keratinem, prodlužování vlasů metodami „Hair Talk“, „micro ring“. Držitelka mnoha certifikátů – EUGENE Perma Paris 2015 – techniky zesvětlení „Solaris“, L´OREAL Color correction 2013, Light Mastery 2013, Biolage 2010, Colection Sparkle, dream, uniform 2010, Basic Wella 2007. Hovoří plynně anglickým jazykem.

Adam

Adam

Kadeřník

Adam se specializuje na zesvětlovací techniky, jako například Balayage, Contouring Hair, Bronde nebo Ecaille – neboli želvovina. Je držitelem certifikátů EUGENE Perma Paris –  „Pánské střihy“, „Solaris – zesvětlovací techniky“, „Barvicí techniky“, aj. Hovoří plynně anglickým jazykem.

Petr Novák

Petr Novák

Kadeřník - školitel

Externí spolupracovník, kadeřník – školitel, technolog Studia Wella CZ. Petr má mnoholeté zahraniční zkušenosti. Jako technolog v našem studiu testuje a zkouší nejnovější kadeřnické produkty, které pak putují na český trh. Je držitelem mnoha kadeřnických ocenění a aktivně se účastní prestižních soutěží. Spolupracoval s TV Nova a Českou televizí na pořadech „Vypadáš skvěle“ nebo „Kousek nebe“.

Ludmila Tichá

Ludmila Tichá

Kadeřnice

Kadeřnice působící v naší říčanské pobočce. Pravidelně se účastní školení na pánské a dámské střihy ve studiu EUGENE Perma Paris a Wella. Zajímá se o nejnovější trendy v kadeřnické oblasti.

Marika

Marika

Kadeřník

Externí kadeřnice se specializací na barvicí a probarvovací techniky.

Monika Romanowska

Monika Romanowska

Vizážistka a stylistka

Vizážistka, stylistka, koordinátorka proměn. Členka Asociace vizážistů a stylistů České republiky. Spolupráce s TV Prima, Elle, Katka, Marianne, Blesk pro ženy, Femina

Simona Čápková

Simona Čápková

Vizážistka a stylistka

Vizážistka a stylistka.

Eva Štěpanovská

Eva Štěpanovská

Vizážistka a stylistka

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Eva Fialková

Eva Fialková

Fotografka a vizážistka

Eva v našem studiu působí jako profesionální fotografka. Je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR. Pravidelně se podílí na focení proměn našich zákazníků. Taktéž spolupracuje s módními časopisy a internetovými portály. Eva je velmi pozitivní člověk, který přináší pozitivní energi nejen zákazníkům, ale celému našemu týmu studia.

Kateřina Fikarová

Kateřina Fikarová

Kosmetička, vizážistka