logo-mini
image

KADEŘNICTVÍ

ADVANCE studio ....Váš kadeřník

Advance Studio ....Váš kadeřník

Jsme tým zkušených kadeřníků, kteří se podílejí na vývoji nových trendů v kadeřnické oblasti. V roce 2010 působilo naše pražské studio jako školící centrum pro „Studio Wella CZ“. Od roku 2013 jsme školícím centrem pro EUGENE Perma Paris a zajišťujeme ve spolupráci s našimi odbornými trenéry školení pro nové i zkušené kadeřníky. Pracujeme se začkami EUGENE Perma Paris, Olaplex, Wella, SP, Sebastian. Pravidelně se účastníme odborných školení o nejnovějších trendech a výrobcích!

Naše voda je odchlorována, což zaručí ještě lepší zdraví Vašim vlasům!

Prodlužování vlasů

Vlasy prodlužujeme a zhušťujeme nejmodernější metodou prodlužování za studena,pomoci silikonových proužků. Vlasy se necuchají, nevytváří se dredy a především je metoda o mnoho šetrnější ke stávajícím vlasům.

Střih

Neváhejte nás kontaktovat, nebo nás přijeďte navštívit poradíme Vám, který střih se k Vaší osobnosti hodí nejlépe.

``Olaplex`` - hluboká vlasová regenerace

Máte zničené vlasy z každodenního pracovního shonu? Tak právě pro Vás je „Olaplex“ určen. Olaplex je první a jediná složka, která trvale opravuje vlasy, má již osm patentů!

OLAPLEX funguje tak, že vyhledává volné vazby mezi sírou a vodíkem a znovu je propojuje, aby vytvořily disulfidové vazby před procedůrami u kadeřníka, během nich i po nich. Disulfidové vazby jsou porušovány chemickými, tepelnými a mechanickými procesy. OLAPLEX vlasy posílí, dodá jim zdraví a barva vydrží  déle.  OLAPLEX neobsahuje silikon, sulfáty, ftaláty, DEA ani aldehydy a nebyl testovám na zvířatech.

Hair fashion

Naše studio sleduje nejnovější trendy v kadeřnictví, jste odvážná? Přijďte vyzkoušet účesy, které jsou in.

Tvarování vlasů

Máte zakroucené vlasy a chtěla byste mít krásně rovné vlasy? Máme pro Vás řešení, která Vám narovná vlasy na dobu omezenou a nebo na stálo.

Ceník služeb - Praha

Pánský střih: 420,- Kč (konzultace, 2x mytí, střih, provonění vlasů a pokožky, styling)

Dámský střih: 790,- / (náročný 890,- Kč) (konzultace, 2x mytí, maska, střih, modelace účesu, styling)

Dětský střih: 120,- – 220,- Kč  – dle náročnosti (konzultace s maminkou/tatínkem :-), střih, styling)

Dámský střih, barva: od 1.400,- – 1.800,- Kč jednofázové barvení odrostů (konzultace, barva/přeliv, 2x mytí, maska, střih, modelace účesu, styling)

Dámský střih, barva: od 1.600,- – 2.600,- Kč dvoufázové barvení – odrosty a délky (konzultace, barva/přeliv na odrosty a délky, 2x mytí, maska, střih, modelace účesu, styling)

Dámský střih, melír: od 1.600,- – 2.500,- Kč (konzultace, melír, 2x mytí, maska, střih, modelace účesu, styling)

Zesvětlovací techniky: 1.000,- – 2.800,- Kč – (pouze zesvětlení) (Balayage/Contouring Hair/Bronde/Babylights/Ecaille, konzultace, zesvětlení, 2x mytí, maska, modelace účesu, styling)

Olaplex do barvy: 850,- Kč (No.1 3,75 ml + No.2)

Olaplex zesvětlení: 1.100,- Kč (No.1 7,50 ml + No.2)

Olaplex Treatment: 1.400,- Kč (No.1 15 ml + No.2)

UPOZORNĚNÍ

!Cena u chemických úkonů se odvíjí dle skutečné spotřeby materiálu! Služby lze kombinovat. Kadeřník vykonávající službu Vám na základě diagnostiky vlasů může sdělit přesnější cenu při úvodní konzultaci. Pracujeme s profesionálními kadeřnickými barvami Wella Professional – Illumina, Koleston Perfect, Color Touch a Eugene Perma Paris – Carmen Ultime, Blush Satine, Safranissim’oh. Cenu lze přesněji kalkulovat po předchozí návštěvě studia a konzultaci s kadeřníkem.

PLATEBNÍ KARTY BOHUŽEL NEPŘIJÍMÁME Prosíme, připravte si hotovost při placení za naše služby. Děkujeme za pochopení.

POZOR! Z důvodu nařízení GDPR neshromažďujeme kontakty na naše zákazníky. V případě nemoci kadeřníka se vždy budeme snažit službu poskytnout v nejlepší kvalitě jiným kolegou z týmu. Děkujeme za pochopení.