logo-mini
image

KOSMETIKA

Institut ESTHEDERM Paris

Institut ESTHEDERM Paris

„Cesta k dlouhodobě mladé pleti“ – Institut ESTHEDERM Paris, značka, která se řadí mezi špičku prvotřídní kosmetiky. Čas bohužel dnem za dnem zanechává na obličeji viditelné stopy. První známky stárnutí se objevují ve věku již kolem 25 let, kdy se začínají zpomalovat přirozené funkce pleti. Po třicítce si již všímáme první jemné mimické vrásky. O dalších deset let později je naše pokožka řidší, povadlejší a vrásky se prohlubují. Příští etapou stárnutí je ztráta jasu a pevnosti, zvýšení pigmentace a ochablost.

Proces stárnutí je přirozený a nevyhnutelný. I když nemůžeme stárnutí zastavit, s produkty Institut ESTHEDERM ho můžeme zpomalit a účinně s ním bojovat. Díky této péči aktivujeme přirozené funkce pleti a komplexně útočíme proti všem negativním vlivům a faktorům způsobujícím předčasné stárnutí.

„Tvář, kterou vám nadělila příroda, budete mít do svých dvaceti let. Je pouze na vás, jak bude vypadat, když budete mít padesát.“

Coco Chanel

 

Ceník kosmetické péče – Praha Vinohrady:

OŠETŘENÍ OSMOCLEAN – 750,- Kč/30 min.  (Ultra jemné a přitom hloubkové čištění pleti, které si dokonale užijete)

OŠETŘENÍ EXPERT – 1.300,- Kč/90 min. (Intenzivní ošetření, které poskytuje cílené a odborné řešení. Díky relaxační masáži odejdete ze salonu odpočinutá)

OŠETŘENÍ ESSENTIAL – 1.300,- Kč/90 min. (Ošetření pro cílené řešení některé z dysfunkcí pleti, např. dehydratace, citlivost, akné. Dlouhodobě nastartuje převýchovné procesy pleti.)

OŠETŘENÍ ACTIVE REPAIR – 1.500,- Kč/90 min. (Ošetření dané pleti od prvních příznaků stárnutí. Pár desítek minut strávíte v dokonalé relaxaci věnované pouze vám a vaší pleti. Vaše pleť bude detoxikovaná a rozjasněná. Toto ošetření zároveň vyhladí mimické vrásky a nastartuje hluboké omlazovací procesy ve vaší pleti)

Doplňkové služby

  • Úprava obočí 50,- – 150,- Kč/20 min.
  • Barvení a odbarvování obočí 90,- Kč/30 min.
  • Barvení řas 120,- Kč/30 min.